Jak v MailerLite přidat do formuláře souhlas s podmínkami

Obtížnost 0: Jasné jak facka ~ 1 minuta čtení ~ půl minuty práce

Jak mám do formuláře MailerLite přidat ten malý zatrhávací čtvereček, když chci potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů nebo s obchodními podmínkami apod.?

Úplně jednoduše to nastavíš při vytváření formuláře. Ukážu ti to, ani na to nepotřebujeme číslovaný návod, jak moc je to jednoduché 😉

V MailerLite prostě začni tvořit formulář stejně, jak jsi zvyklá, a na kartě Details vyplň políčko Confirmation Checkbox Text:

MailerLite souhlas se zasílánímJakmile do tohoto políčka začneš psát, objeví se ve formuláři nad odesílacím tlačítkem zaškrtávací čtvereček s textem, který si nastavíš. Pro úspěšné zpracování formuláře pak bude nutné toto políčko zaškrtnout.

MailerLite formulář souhlas s podmínkami

Pokud návštěvník stránky ve formuláři zadá e-mail, ale nezaškrtne souhlas, formulář se neodešle a souhlas se bude zobrazovat červeně:

MailerLite formulář souhlas se zpracováním osobních údajůA to je všechno 😉

Nezapomeň

Pozor, pokud budeš upravovat formulář, který už na webu máš, nezapomeň si pak aktualizovat kód na webu 😉

No a taky se pochlub v komentáři pod článkem, kde jsi tento návod využila – prostě vlož odkaz na stránku s formulářem, kde máš souhlas nastavený.

Co na to říkáš?

Autor: Petra Vymětalová

Petra je internetová průvodkyně technikáliemi pro počítačové blondýny. Obzvlášť miluje Wordpress, se kterým pracuje už od roku 2010. Víc se o ní dočtete na jejím blogu www.petravymetalova.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *