Brouzdaliště.cz zahajuje provoz!

~ 2 minuty čtení

brouzdaliště pro počítačové blondýny

Slíbila jsem, že do konce února spustím nový projekt, takže tady je – Brouzdaliště pro počítačové blondýny. Časem by mělo být plné technikálií, ve kterých se neutopíš.

Jak vidíš, zatím pořád ještě napouštíme, ale termín je termín a navíc se v tom takto snad i líp zorientuješ. A ještě můžeš sledovat, jak se takový projekt rozrůstá, protože plány jsou velké 😉

Aby ses tady brzo vyznala

Návody na přáníVšechny články a stránky jsou opatřené speciálními orientačními náhledovými obrázky, podle kterých budeš mít časem na první pohled jasno, o co jde.

Co který obrázek znamená si můžeš vždycky dohledat v Orientačním  plánu (najdeš ho v rozbalovací nabídce v horním menu pod záložkou O Brouzdališti).

Převažovat budou návody

Návody pro počítačové blondýnyNejdůležitější a nejrozsáhlejší částí webu v tuto chvíli jsou návody. A mělo by to tak být už na věky věků.

Protože jich bude vážně fůra (časem fakt jo!), jsou rozdělené podle obtížnosti (vysvětlení je na orientačním plánu). Jinak je ale zatím skládám na jednu hromadu, až bude co třídit, rozhodím ji na menší hromádky podle toho, na co se návody budou zaměřovat.

Pro sichr je zde slovník

Slovník pro počítačové blondýnyDo Slovníku pro počítačové blondýny budou postupně přibývat různé počítačové pojmy tak, jak je budeme potřebovat v návodech. Když bude potřeba podrobnější vysvětlení, naservírujeme ti ho v článku. Odkaz na článek pak bude u příslušného hesla ve slovníku.

I slovník se časem dočká nějakého rozkouskování, zatím je to sotva slovníček, tak máš všechno aspoň pěkně pokupě.

Představíme ti užitečné nástroje

Užitečné nástroje i pro počítačové blondýnyBudete si moct zabrouzdat taky mezi všelijakými šikovnými online nástroji, aplikacemi a programy. Dozvíš se, k čemu jsou dobré a proč by ses o ně měla zajímat.

K tomu, co představíme, budeme zpracovávat taky návody.

Nikdy to nebude všechno, ale…

Nějakou dobu potrvá, než budu moct tvrdit, že je Brouzdaliště celkem slušně zaplněné. Nikdy ale nebudu moct říct, že je tady všechno. Teda říct to asi můžu i teď, ale jaksi to není pravda, že? 😀

Když  nenajdeš to, za čím zrovna přijdeš, využij Návody na přání. Stačí se zeptat…

Komu a k čemu Brouzdaliště?

technikálie pro počítačové blondýnyNebudu se opakovat, už jsem to sepsala na stránku O Brouzdališti.

Na seznámení se svými spřízněnými dušemi tam čeká Adéla a taky jsem tam vysvětlila, jak jsem došla k té drzosti s tykáním bez dovolení 😉

Přeju prima brouzdání a slibuju, že se budu snažit, aby Brouzdaliště bylo osvěžující a nebyla tady žádná ledová sprcha.

Šplouch,

Petra

Aktualizováno

Co na to říkáš?

Autor: Petra Vymětalová

Petra je internetová průvodkyně technikáliemi pro počítačové blondýny. Obzvlášť miluje Wordpress, se kterým pracuje už od roku 2010. Víc se o ní dočtete na jejím blogu www.petravymetalova.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *